DLW5BTM501SQ2L | Murata | Дроссель
Производитель: Murata Electronics
Цену и сроки уточняйте у менеджеров +7(495) 123-33-70, (916) 587-47-21.
Количество на складе: 0
Количество:
Описание
Описание:
Технические характеристики: DLW5BTM501SQ2L
CMC 4A 2LN 500 OHM SMD
Синфазные дроссели
Серия продукта: DLW5B
Сроки поставки: 5-9 недель
Для уточнения точных сроков и цены, свяжитесь с нашими сотрудниками
DLW5BTM501SQ2L
кол-во в упаковке 700
Длина 5мм
Глубина 5мм
Производитель Murata
Размеры 5 x 5 x 2.35мм
Диапазон рабочих температур -40 → +85 °C
Максимальная рабочая температура +85
Минимальная рабочая температура -40°C
Серия DLW5BT
Высота 2.35мм
Максимальная сила тока 4 A
Сопротивление пост. тока 27мОм
Brand: Murata Electronics
Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity: 700
Impedance: 500 Ohms
Manufacturer: Murata
Maximum DC Current: 4 A
Maximum DC Resistance: 27 mOhms
Maximum Operating Temperature: +85 C
Minimum Operating Temperature: -40 C
Mounting Style: PCB Mount
Number of Channels: 1 Channel
Package/Case: 2020(5050 metric)
Part # Aliases: EKDMGN04-KIT
Product Category: Common Mode Chokes/Filters
Product Type: Common Mode Chokes
Product: Common Mode Chokes
Series: DLW5B
Shielding: Unshielded
Subcategory: Inductors, Chokes & Coils
Termination Style: SMD/SMT
Test Frequency: 100 MHz
Tradename: EMIFIL
Type: Wirewound
DC Resistance 27mΩ
Impedance 500 Ω
Maximum Current 4 A
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature Range -40°C →+85°C
Package/Case 2020
Series DLW5BT
Termination Style Solder Pad
Test Frequency 100 MHz
DC Ток
Импеданс 500Ом
Линейка Продукции DLW5BT
DC Current 4000 mA
Packaging Tape and Reel
Product Depth (mm) 5.3 mm
Product Height (mm) 2.5 mm
Product Length (mm) 5.3 mm
Type Signal Line
Automotive No
Configuration Dual
ECCN (US) EAR99
EDA / CAD Models DLW5BTM501SQ2L by Ultra Librarian
EU RoHS Compliant
HTS DLW5BTM501SQ2L
Impedance (Ohm) 500
Maximum DC Current (A) 3.4
Maximum DC Resistance (Ohm) 0.027
Maximum Operating Temperature (°C) 85
Minimum Insulation Resistance (Ohm) 10M
Minimum Operating Temperature (°C) -40
Mounting Surface Mount
Number of Lines 2
Part Status Active
PPAP No
Test Frequency (Hz) 100M
Voltage Rating 50VDC
Withstand Voltage 125VDC
Current Rating (Max) 4A
DC Resistance (DCR) (Max) 27mOhm
Filter Type Power, Signal Line
Impedance @ Frequency 500 Ohms @ 100 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Horizontal, 4 PC Pad
Voltage Rating - DC 50V