DLW5BTM501SQ2L | Murata | Дроссель
Технические характеристики: DLW5BTM501SQ2L
CMC 4A 2LN 500 OHM SMD
Синфазные дроссели
Серия продукта: DLW5B
Производитель: Murata Electronics .
Сроки поставки: 5-9 недель
Для уточнения точных сроков и цены, свяжитесь с нашими сотрудниками
DLW5BTM501SQ2L
кол-во в упаковке 700 Длина 5мм Глубина 5мм Производитель Murata Размеры 5 x 5 x 2.35мм Корпус 2020 Диапазон рабочих температур -40 → +85 °C Максимальная рабочая температура +85 Минимальная рабочая температура -40°C Серия DLW5BT Высота 2.35мм Максимальная сила тока 4 A Сопротивление пост. тока 27мОм Brand: Murata Electronics Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity: 700 Impedance: 500 Ohms Manufacturer: Murata Maximum DC Current: 4 A Maximum DC Resistance: 27 mOhms Maximum Operating Temperature: +85 C Minimum Operating Temperature: -40 C Mounting Style: PCB Mount Number of Channels: 1 Channel Package/Case: 2020(5050 metric) Part # Aliases: EKDMGN04-KIT Product Category: Common Mode Chokes/Filters Product Type: Common Mode Chokes Product: Common Mode Chokes Series: DLW5B Shielding: Unshielded Subcategory: Inductors, Chokes & Coils Termination Style: SMD/SMT Test Frequency: 100 MHz Tradename: EMIFIL Type: Wirewound DC Resistance 27mΩ Impedance 500 Ω Maximum Current 4 A Maximum Operating Temperature +85°C Minimum Operating Temperature -40°C Mounting Type Surface Mount Operating Temperature Range -40°C →+85°C Package/Case 2020 Series DLW5BT Termination Style Solder Pad Test Frequency 100 MHz DC Ток 4А Импеданс 500Ом Корпус Фильтра Синфазных Помех 5мм x 5мм x 2.35мм Линейка Продукции DLW5BT DC Current 4000 mA Packaging Tape and Reel Product Depth (mm) 5.3 mm Product Height (mm) 2.5 mm Product Length (mm) 5.3 mm Type Signal Line Automotive No Configuration Dual ECCN (US) EAR99 EDA / CAD Models DLW5BTM501SQ2L by Ultra Librarian EU RoHS Compliant HTS DLW5BTM501SQ2L Impedance (Ohm) 500 Maximum DC Current (A) 3.4 Maximum DC Resistance (Ohm) 0.027 Maximum Operating Temperature (°C) 85 Minimum Insulation Resistance (Ohm) 10M Minimum Operating Temperature (°C) -40 Mounting Surface Mount Number of Lines 2 Part Status Active PPAP No Test Frequency (Hz) 100M Voltage Rating 50VDC Withstand Voltage 125VDC Current Rating (Max) 4A DC Resistance (DCR) (Max) 27mOhm Filter Type Power, Signal Line Impedance @ Frequency 500 Ohms @ 100 MHz Operating Temperature -40°C ~ 85°C Package / Case Horizontal, 4 PC Pad Voltage Rating - DC 50V Вес, г 0.235 - Аксессуары и аналоги